2018-06-18     Elżbiety, Marka, Pauli     "Nie zapomnij: czlowiek potrzebuje naprawdę bardzo niewiele, aby być w życiu szczęśliwym". Marek Aureliusz    

O Firmie

Szanowni Państwo.
 

Przetwórnia Warzyw "Irena" jest firmą rodzinną z kilkuletnim doświadczeniem. Jesteśmy jedną z większych firm w Województwie Zachodniopomorskim. Posiadamy wielu kontrahentów krajowych i zagranicznych i ciągle powiększamy ich grono, z powodzeniem zwiększając wzrost sprzedaży oraz jakość oferowanych produktów, zgodnie z zapotrzebowaniem na nie.
 

Produkty oferowane przez nas w większości wytwarzane są w oparciu o surowiec pozyskiwany w naszym gospodarstwie rolnym. Cały proces technologiczny podlega ścisłej kontroli sanitarno-epidemiologicznej. Wszystkie nasze produkty posiadają atesty
 

Firma powstała na bazie typowego gospodarstwa rolnego. Jeszcze kilka lat temu było to małe przedsiębiorstwo, które z trudnością mogło zagoposdarować owoce i warzywa pozyskane w czasie obfitych zbiorów.
 

Bazujemy na produktach własnych, wyprodukowanych we własnym, 42-hektarowym gospodarstwie rolnym. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, czym przyciągamy naszych klientów z kraju i zagranicy. Specjalizujemy się w produkcji i przetwórstwie świeżych owoców i warzyw.
 

Jesteśmy w pełni przygotowani do współpracy z każdą firmą handlową i przetwórczą. Posiadamy własny transport, co umożliwia nam szybkie dostarczenie produktów do kontrahentów. Na bieżąco modernizujemy produkcję z myślą o zaspokojeniu wymogów rynku konsumentów oraz dostosowaniu do norm Unii Europejskiej. Stosujemy system wewnęcznej kontroli jakości zdrowotnej żywności oraz zasady wdrożonego systemu HACCP,a tagże realizujemy zasady dobrej praktyki (GHP) i dobrej praktyki produkcyjnej (GMP)
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą firmą.Ilość odsłon:
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska